Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Младост 4
ул. Д-р Атанас Москов
725 €
1 417.98 лв.

(6.97 €, 13.63 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 19:22 на 26 април, 2026 год.
Обявата е посетена 214 пъти.
Площ:
104 m2
Етаж:
7-ми от 9
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти предлага уютен и функционален тристаен апартамент под наем, разположен в ж.к. Младост 4, блок 469А район с отлично изградена инфраструктура и бърз достъп до ключови точки в града.

Жилището се намира на ул. Проф. Александър Танев , в тиха и добре уредена част на квартала, на около 10 минути пеша от метростанция Бизнес парк, която осигурява директна връзка с центъра на София.

Апартаментът е с практично разпределение и включва:

- антре
- просторна дневна с напълно оборудвана кухня
- две спални едната обзаведена, другата подходяща за дообзавеждане според нуждите - на наемателя
- мокро помещение
- баня с тоалетна
- балкон

Локацията е изключително удобна за живеене. В непосредствена близост ще откриете големи хранителни магазини като Kaufland и Lidl, разнообразни търговски обекти и услуги, както и множество квартални магазини.

На пешеходно разстояние има спирки на градски транспорт (автобуси 76, 111, 413), което прави придвижването лесно и удобно.

Младост е един от най-предпочитаните райони в София модерен, зелен и добре развит, с множество супермаркети, бизнес сгради и услуги, които осигуряват комфортен начин на живот.
За контакт:
0882722553
Брокер:
Ралица Стоянова
0882722553
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ПЛАТИНУМ ЕСТЕЙТС
0882722553
ПЛАТИНУМ ЕСТЕЙТС logo
В imot.bg от 2024 г.